minitar

minitar


  Moratti: Barca dhe United, të frikshëm për Interin

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Moratti: Barca dhe United, të frikshëm për Interin

  Mesazh  Admin prej Fri Mar 19, 2010 9:35 pm

  Moratti: Barca dhe United, të frikshëm për Interin  Presidenti i Interit, Massimo Moratti, është tejet i kënaqur me shortin, pasi që skuadra e tij u shmang nga Manchester Unitedi dhe Barcelona.

  CSKA Moska do të jetë rivali i Interit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, dhe nëse eventualisht ndodh që Interi të kualifikohet, atëherë në gjysmëfinale zikaltrit do të kenë punë me Barcelonën apo Arsenalin.

  “Është short i mirë, por gjithçka mund të ndodhë. Do të ishte e frikshme për ne po të luanim ndaj Barcelonës apo Manchester Unitedit”, tha presidenti i Nerazzzurëve.

  Moratti shprehu besimin e tij për Mario Balotellin, që përsëri është lënë jashtë formacionit për ndeshjen ndaj Palermos.

  “Jam në të njëjtën vijë si Mourinho. Por Balotelli është një kampion dhe ai është pjesë e të ardhmes tonë”, përfundoi Moratti.

   Ora është Tue Dec 18, 2018 5:51 pm