minitar

minitar


  Ferguson: Gara për titull, e nxehtë

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Ferguson: Gara për titull, e nxehtë

  Mesazh  Admin prej Sun Mar 21, 2010 8:32 pm

  Ferguson: Gara për titull, e nxehtë


  Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, ka deklaruar pas ndeshjes kundër Liverpoolit, se gara për titullin e Ligës Premier është jashtëzakonisht e paparashikueshme dhe se nuk do të dihet asgjë deri në javën e fundit.

  “Nëse do të mbaj mirë fizikisht Vidicin dhe Ferdinandin atëherë do ta fitojmë titullin. Nuk dyshoj në këtë. Vidic sot ishte gjithashtu fenomenal”.

  “Gara për titull është tejet e nxehtë, dhe nuk kam dyshim për këtë. Nëse shikoni ndeshjet e të gjitha skuadrave mund të konkludoni se gara për titull është e nxehtë”, ka thënë Ferguson.

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:45 am