minitar

minitar


  Leonardo: Lëndimi i Patos ndryshoi gjithçka ndaj Napolit

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Leonardo: Lëndimi i Patos ndryshoi gjithçka ndaj Napolit

  Mesazh  Admin prej Sun Mar 21, 2010 8:33 pm

  Leonardo: Lëndimi i Patos ndryshoi gjithçka ndaj Napolit
  Trajneri i Milanit, Leonardo, ishte paksa i dëshpëruar me barazimin 1-1 ndaj Napolit, me ç’rast ekipi i tij dështoi ta kalojë Interin në krye të tabelës.

  “Ishte rast për të dëshmuar kualitetin e lojës tonë. Lëndimi i Patos, natyrisht se ndryshoi lojën”.

  “Ne ishim në dizavantazh, por më pas treguam karakter dhe u kthyem. Ekipi tregoi natyrën kompetitive sot. Sidoqoftë, Scudetto ende as nuk është humbur, e as nuk është fituar, sepse janë edhe shumë ndeshje në kalendar”.

  “Nuk e di se sa është i rëndë lëndimi i Patos, por të shohim pas dy-tri ditësh”, tha Leonardo pas ndeshjes.

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:40 am