minitar

minitar


  Benitez: Torres, kopjoje Messin!

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Benitez: Torres, kopjoje Messin!

  Mesazh  Admin prej Thu Apr 08, 2010 6:18 pm

  Benitez: Torres, kopjoje Messin!


  Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ka lavdëruar paraqitjen e argjentinasit Lionel Messi ndaj Arsenalit në Ligën e Kampionëve duke kërkuar të njëjtën gjë edhe nga Fernando Torres kur Liverpooli të pres Benfican në duelin kthyes çerekfinal në Europa League.

  “Messi është lojtar fantastik dhe shpresoj se Fernando mund të bëjë të njëjtën gjë sonte”.

  “Insua është i lënduar, por ishte i suspenduar. Fabio Aurelio, Martin Skrtel dhe Kelly janë ende të lënduar”, u shpreh Benitez.

   Ora është Tue Dec 18, 2018 5:53 pm