minitar

minitar


  Bulk Image Downloader 3.7.0.0 Beta

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Bulk Image Downloader 3.7.0.0 Beta

  Mesazh  Admin prej Thu Mar 18, 2010 10:06 pm

  Bulk Image Downloader 3.7.0.0 Beta


  Bulk Image Downloader është një mjet i specializuar i projektuar për të shkarkuar dhe ruajtur automatikisht imazhe nga thumbnailed image galleries, duke anashkaluar të gjitha popups bezdisshëm dhe reklamat. Ajo mund gjithashtu informacion imazh ekstrakt nga fotografi tekst të rregullt (të tilla si ruhen faqe HTML ose tekst të thjeshtë fotografi që përmbajnë lidhje) dhe faqet e internetit ku lidhjet e imazhit janë të listuara si tekst i thjeshtë. Pothuajse të gjitha image hosting sites popullor janë mbështetur dhe ndërtuar në locator imazh UA mund të gjetur me madhësi të plotë imazhin në faqet e internetit më pa marrë parasysh çfarë layout. Ajo integron me Internet Explorer, Firefox dhe Opera nëpërmjet context menu klikoni për të drejtën e shkarkimit është më e lehtë.  mediafire.com ?idamm0mnmdm

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:44 am