minitar

minitar


  Multi-Tube Downloader

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Multi-Tube Downloader

  Mesazh  Admin prej Thu Mar 18, 2010 10:11 pm

  Multi-Tube Downloader
  ube gjuetar ultra downloads muzikë dhe video nga YouTube 667 dhe Xtube-si faqet e internetit, dhe kursen atyre në kompjuterin tuaj ose drejtpërsëdrejti në tuaj iPOD / PSP / Zune / Cell Phone. Të gjitha të shkarkohet Video (FLV) mund të konvertohet nga TubeHunter ultra drejtpërdrejt të tjera duke përfshirë popullore video formatet AVI, MPEG4, DivX, XviD, iPOD Video, iPhone format, MPEG, WMV, RM, MOV, Sony PSP, Zune Video, 3gp, 3G2 , swf, M4A, MP3, mp4, WAV, ZQM, dhe AAC AC3. TubeHunter ultra nuk ka ndonjë Spyware ose adware. Qe me ni fjal shka osht qiky program ky program osht me marr video prej siteve te ndryshme qoft prej youtubes apo porno siteve i downloadon automatikisht dhe i converton ne te gjitha formatet


  mediafire.com ?n0zzoznlhdi

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:41 am