minitar

minitar


  Bayeri dhe Bayerni barazojnë

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Bayeri dhe Bayerni barazojnë

  Mesazh  Admin prej Sat Apr 10, 2010 8:42 pm

  Bayeri dhe Bayerni barazojnë

  Lideri i tabelës së Bundesligës, Bayern Munich, nuk ka arritur të nxjerrë më shumë se një barazim 1-1 në fushë të rivalit për titull, Bayer Leverkusen.

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:43 am