minitar

minitar


  Zola: 34 pikë mjaftojnë

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Zola: 34 pikë mjaftojnë

  Mesazh  Admin prej Mon Apr 12, 2010 5:00 pm

  Zola: 34 pikë mjaftojnë


  Menaxheri i West Ham United, Gianfranco Zola, beson se 34 pikë mund të jenë të mjaftueshme për të mbijetuar në Ligën Premier.

  Edhe një fitore do ta çonte West Hamin në kuotën e 34 pikëve, dhe Zola mendon se kjo shifër mund të jetë e mjaftueshme për të mbijetuar në elitën e futbollit anglez.

  “Mund të jetë e mjaftueshme, por ne do të përpiqemi të fitojmë më shumë. Ky nuk është një kampionat ku mund të thoni se ka mbaruar. Askush nuk pret që Burnley do të mposhtte Hull Cityn. Ne do të qëndrojmë në këmbë”, ka thënë Zola.

   Ora është Tue Dec 18, 2018 5:53 pm