minitar

minitar


  WarCraft III Reign Of Chaos (RiP)

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  WarCraft III Reign Of Chaos (RiP)

  Mesazh  Admin prej Wed Apr 14, 2010 4:27 pm

  WarCraft III Reign Of Chaos (RiP)

  1.) Unzip / Unace (Ace 2,0) manualisht ose përdorimin installer tonë

  2.) Ndryshimi CD Key (optional)

  3.) Run Setup.bat të shfryj gamefiles

  4.) Hit "Warcraft III.exe" për të luajtur ndeshjen!

  Shënim: Nëse ju doni të ndryshoni CD Key atëherë ju duhet të bëjë atë para se të

  running Setup.bat. Ne përfshirë çelësat e ndryshme në cdkeys.zip çfarë

  ju mund të gjeni në Disk 1. Simple zëvendësojë të gjitha skedat e gërmave në tuaj

  Font dir me ato të ndryshme nga cdkeys.zip dhe të drejtuar Setup.bat  downloads

  mediafire.com ?dtjd0zyfwvx
  mediafire.com ?yxejzgvnyc3

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:40 am