minitar

minitar


  Ancelotti: Titullin e kemi ende në duar

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Ancelotti: Titullin e kemi ende në duar

  Mesazh  Admin prej Sun Apr 18, 2010 10:31 am

  Ancelotti: Titullin e kemi ende në duar  Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, u shpreh të jetë mjaft i lumtur që titulli i Ligës Premier është ende në duart e skuadrës së tij, pas humbjes në udhëtim te Tottenhami me rezultat 2-1.

  “Mendoj se tani të gjitha ekipet kanë presion, të gjitha ekipet kanë synimet e veta, është normale. Kanë mbetur edhe tri ndeshje, dhe titulli është ende në duart tona. Duhet të shikojmë para, për ndeshjen ndaj Stoke Cityt”.

  “Them se kjo është ndeshja jonë më e keqe e sezonit. Duhet të rifokusohemi dhe të luajmë më mirë në ndeshjet e radhës”, ka thënë pas ndeshjes Ancelotti.

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:45 am