minitar

minitar


  Pellegrini: Kam refuzuar oferta më të mira për të drejtuar Realin

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Pellegrini: Kam refuzuar oferta më të mira për të drejtuar Realin

  Mesazh  Admin prej Tue Apr 20, 2010 8:02 pm

  Pellegrini: Kam refuzuar oferta më të mira për të drejtuar Realin
  Menaxheri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, është i bindur se ai do të drejtojë klubin mbretëror edhe në sezonin e ardhshëm.

  Pellegrini thotë se ai tashmë është duke planifikuar stërvitjet para-sezonale dhe ka përjashtuar mundësinë për të dhënë dorëheqje, nëse Reali fiton ligën këtë sezon.

  “Jo, në fakt është e kundërta. Erdha në Real Madrid për sfidë. Nuk pranoj kur njerëzit kritikojnë lojën tonë pasi e kam dëshmuar këtë në Villarreal. Nuk është për arsye ekonomike. Kam pasur oferta më të mira se kjo e Madridit. Por sa më shumë kritika dhe sfida, më shumë përmirësohem”, ka thënë Pellegrini.

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:40 am