minitar

minitar


  Inter në negociata e Vargas

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Inter në negociata e Vargas

  Mesazh  Admin prej Fri Apr 23, 2010 4:39 pm
  Interi raportohet se është afër ta mposhtë Real Madridin për të marrë shërbimet e mbrojtësit peruan të Fiorentinas, Juan Manuel Vargas.

  Burime nga Peru bëjnë të ditur se Interi është në biseda të avancuara me drejtuesit e Violas rreth një marrëveshje transferimi të mbrojtësit të majtë në fund të sezonit.

  Drejtori sportiv i Interit, Marco Branca, është në tentim për të zbritur çmimin prej 25 milionë eurosh që Fiorentina kërkon për Vargas, por është i sigurt se do të fitojë këtë garë ndaj Real Madrid dhe Juventus.

   Ora është Tue Dec 18, 2018 5:53 pm