minitar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
minitar

minitar


  Passmark BurnIn Test 5.3.1019 Pro

  Admin
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Passmark BurnIn Test 5.3.1019 Pro Empty Passmark BurnIn Test 5.3.1019 Pro

  Mesazh  Admin Wed May 12, 2010 8:35 pm

  Passmark BurnIn Test 5.3.1019 Pro

  Passmark BurnIn Test 5.3.1019 Pro 5bb184c3b6b1fe7a17b342c1fc6dfcbe_full

  Test Passmark Burnin 1019/03/05 Pro

  AlexXxuTzZu Postby në prill Sht 24, 2010 09:18
  Imazh


  Imazh
  PassMark BurnInTest ™️ software është një mjet që lejon të gjithë nën-sistemet e mëdha të një kompjuter të jetë në të njëjtën kohë për përballimin e stresit testuar, besueshmërinë dhe stabilitetin.

  * Ndihmon në PC dhe diagnostifikimit të problemeve.
  * Vlera më e mirë profesionale djegin-në mjet në treg!
  * Shmangni dërgimin D.O.A. (Vdekur në Arritja) hardware të klientëve tuaj.
  * Reduktuar dramatikisht tuaj të digjen në herë me testimin multithreaded e njëkohshme e komponentëve.
  * Imazhin Ndërtimi i juaj si një furnizues i sistemeve të cilësisë.
  * Joproduktive Shmangni i kushtueshëm, sistemi rindërton dhe të dhënat e humbur.
  * Test stabilitetin e sistemit pas ndryshimeve ose konfigurimin hardware upgrade (kritike per overclocking)

   Ora është Sun Oct 02, 2022 10:26 pm