minitar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
minitar

minitar


  MediaChance Dynamic Photo HDE v4.65

  Admin
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  MediaChance Dynamic Photo HDE v4.65 Empty MediaChance Dynamic Photo HDE v4.65

  Mesazh  Admin Wed Apr 21, 2010 7:27 pm

  MediaChance Dynamic Photo HDE v4.65


  MediaChance Dynamic Photo HDE v4.65 Hskgs2bwile75mij0e8d


  Dynamic Photo HDR 4 është tani shpejt me reagime në kohë reale dhe ka edhe më shumë e gjithçka: rregullime, manipulimin dhe efektet.

  * Post-Editor - për të gjithë të prekur imazhin e prbashkt themelore dhe ton e efekteve
  * Adobe Photoshop plug-™️ në mbështetje të
  * Light Paint - Dinamik Light ku ju doni atë duke përdorur një furçë
  * Tre katër lokale dhe globale-ton mapping operatorët për çdo shije.
  * Copy dhënat Exif nga skedari origjinal dhe të krijuar të reja EXIF Thumbnail (nëpërmjet Post-Editor)
  * Real-Time Preview - tani e shihni reagimet realtime imazh gjatë lëvizjes sliders
  * Enhanced mbështetje të shpejta shfletuesin për RAW fotografi
  * Raw Gama / BB Options shtuar në HDR Re Krijo
  * Speed-up e funksioneve të dhëna të ndryshme dhe përmirësime GUI


  Downloads

  hotfile.com MediaChance_Dynamic_Photo_HDR_v4.65.Psxy.Tini.rar.html

   Ora është Sun Oct 02, 2022 9:28 pm