minitar

minitar


  Benitez i zhgënjyer me klubet angleze në LK

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Benitez i zhgënjyer me klubet angleze në LK

  Mesazh  Admin prej Fri Apr 09, 2010 11:37 am

  Benitez i zhgënjyer me klubet angleze në LK

  Edhe menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, thotë se ka mbetur i zhgënjyer pasi të gjitha klubet e Ligës Premier janë eliminuar nga Liga e Kampionëve.

  Pas fitores në Europa League ndaj Benficas, reporterët e pyetën Benitez nëse ka ndjenjë të kënaqësisë që Liverpooli ka vazhduar më tej pasi Manchester United dhe Arsenal u eliminuan nga Liga e Kampionëve këtë javë.

  “Në të vërtet jo. Të jesh në gjysmëfinale të një gare evropiane është vërtet mirë për ne, por unë nuk kam problem me ekipet tjera të vazhdojnë në Ligën e Kampionëve. Mbase mund ta takojmë Fulhamin në finale dhe të shohim dy ekipe angleze atje”, ka thënë Benitez.

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:44 am