minitar

minitar


  Higuain: Shpresoj që Barca të lodhet nga LK

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Higuain: Shpresoj që Barca të lodhet nga LK

  Mesazh  Admin prej Tue Apr 20, 2010 8:04 pm

  Higuain: Shpresoj që Barca të lodhet nga LK


  Sulmuesi i Real Madridit, Gonzalo Higuain, vazhdon të shpresojë se Barcelona do të lodhet nga Liga e Kampionëve për të dështuar në La Liga.

  “Nuk kam dyshime në aftësinë tonë për ta fituar La Ligan. Pasi u mposhtëm nga Barcelona, u tha se La Liga kishte përfunduar, por kanë mbetur edhe pesë ndeshje dhe mund të rikthehemi. Ky ekip ka vetëbesim”.

  “Nëse do ta përfundojmë kampionatin me 98 pikë (nëse Reali i fiton pesë ndeshjet e mbetura) atëherë kjo do të ishte arritje e madhe. Barcelona gjithashtu është për çdo lëvdatë nëse e kalon këtë shifër”.

  “Shpresoj se ata do të lodhen mirë nga Interi në Ligën e Kampionëve”, deklaroi Higuain për Marca.

   Ora është Sun Jan 20, 2019 5:43 am