minitar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
minitar

minitar


  Adrosoft.AD.Sound.Recorder.v4.6.3

  Admin
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Adrosoft.AD.Sound.Recorder.v4.6.3 Empty Adrosoft.AD.Sound.Recorder.v4.6.3

  Mesazh  Admin Wed May 12, 2010 8:27 pm

  Adrosoft.AD.Sound.Recorder.v4.6.3 Dx08p0


  AD.Sound.Recorder v4.6.3
  AD Sound Recorder është një program i shëndoshë rekord. Ajo mund të regjistrojnë
  të gjitha audio nga kartën tuaj të shëndoshë në MP3, WMA, apo në format WAV.
  vizuelizimin Real-time tingull ju mundëson që të rregullojë tuaj
  burim të regjistrimeve audio dhe me cilësi të lartë.
  AD Sound Recorder karakteristika përfshijnë switching nxehtë
  burim punës audio, waveform dhe monitorimin e spektrit, një
  tregues kulmin me detektorë të shëndosha prerë, regjistrimi
  e kontrollit me hotkeys, një ndërtuar në lojtar, një listë file
  dhe një editor ID3 Tag.

  I N S T A L L
  1 Shpaketojeni dhe instalim.
  2 Përdorimi furnizuar seriale të regjistroheni.
  3 Shijojeni këtë version!

  Release: Adrosoft.AD.Sound.Recorder.v4.6.3-Lz0
  Size: 1 MB
  Audio Bitrate: MP3 VBR

  mediafire.com ?rz5g2z1yjaw

   Ora është Sun Oct 02, 2022 9:52 pm