minitar - Portali*

minitar


Click here and register

lajmet e fundit

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 108 artikuj v 108 temat

Forumi ka 6 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri MOONstar

Passmark BurnIn Test 5.3.1019 Pro

Wed May 12, 2010 8:35 pm nga Admin

Passmark BurnIn Test 5.3.1019 Pro

minitar - Portali* 5bb184c3b6b1fe7a17b342c1fc6dfcbe_full

Test Passmark Burnin 1019/03/05 Pro

AlexXxuTzZu Postby në prill Sht 24, 2010 09:18
Imazh


Imazh
PassMark BurnInTest ™️ software është …

[ Më shumë ]
Vista XP Theme

Wed May 12, 2010 8:30 pm nga Admin

Adrosoft.AD.Sound.Recorder.v4.6.3

Wed May 12, 2010 8:27 pm nga Admin

minitar - Portali* Dx08p0


AD.Sound.Recorder v4.6.3
AD Sound Recorder është një program i shëndoshë rekord. Ajo mund të regjistrojnë
të gjitha audio nga kartën tuaj të shëndoshë në MP3, WMA, apo në format WAV.
vizuelizimin …

[ Më shumë ]
MediaChance Dynamic Photo HDE v4.65

Wed Apr 21, 2010 7:27 pm nga Admin

MediaChance Dynamic Photo HDE v4.65


minitar - Portali* Hskgs2bwile75mij0e8d


Dynamic Photo HDR 4 është tani shpejt me reagime në kohë reale dhe ka edhe më shumë e gjithçka: rregullime, manipulimin dhe efektet.

* …

[ Më shumë ]

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 5 më Sun May 31, 2020 10:10 am

Vizita ne Web

Ora është Sun Oct 02, 2022 9:22 pm