minitar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
minitar

minitar


    Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve

    Admin
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve : 109
    Points : 410
    Reputation : 0
    Join date : 18/03/2010

    Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve Empty Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve

    Mesazh  Admin Fri Apr 09, 2010 9:59 pm

    Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve


    Butragueno: Messi nuk është më i miri i të gjitha kohëve F.0409174555442_m


    Ish-futbollisti i Real Madridit, tani drejtori për marrëdhënie me publik, Emilio Butragueno, ka deklaruar se është papërgjegjësi që Lionel Messi të konsiderohet futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave pasi që ka edhe tetë vite karrierë para tij.

    “Është papërgjegjësi që Messi të konsiderohet më i miri i të gjitha kohërave pasi që ka edhe tetë-nëntë vite futboll para tij. Lionel Messi dhe Ronaldo janë më të mirët e botës. Messi është i pandalshëm me një vizion të qartë të lojës. Topi ngjitet në këmbën e tij dhe duket sikurse një film i vizatuar”.

    “‘El Classico’? Reali mund ta fitojë ‘el Classicon’ dhe nuk ka nevojë të frikësohet nga Barcelona. Blaugranët luajnë futboll të bukur. Sidoqoftë, ne kemi pikë të njëjta dhe lojtarët tanë janë për çdo lëvdatë”, deklaroi Butragueno për Marca.

      Ora është Tue May 07, 2024 2:34 pm