minitar

minitar


  Messi: Fabregas pason si askush tjetër

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 109
  Points : 410
  Reputation : 0
  Join date : 18/03/2010

  Messi: Fabregas pason si askush tjetër

  Mesazh  Admin prej Tue Apr 20, 2010 8:06 pm

  Messi: Fabregas pason si askush tjetër

  Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ka lëvduar talentin e Cesc Fabregas, duke thënë se ai pasonte më mirë se askush tjetër në ekipin e të rinjve të Barcelonës.

  “Kur ne ishim në ekipin e të rinjve të Barcelonës, Fabregas pasonte në fushë si askush tjetër. Ai është ende i tillë, pasimet e tij vrasëse mund të copëtojnë çdo mbrojtje”, theksoi Messi për BBC.

  Messi gjithashtu pohon se ka miqësi me Carlos Tevezin dhe thotë se ai është njëri prej njerëzve më të mirë që ka takuar ndonjëherë.

  “Unë jam shok i ngushtë me Carlos Tevezin, unë e thërras atë Carlito. Ai është njëri prej njerëzve më të mirë që kam takuar ndonjëherë”, përfundoi Messi.

   Ora është Tue Dec 18, 2018 5:52 pm